شرکت پگاه
مطالب آموزشی

راهکارهایی برای کنترل حجم اینترنت همراه

میزان مصرف اینترنت تلفن همراه

 

زمانی اینترنت تلفن همراه سرعت چندانی نداشت و مصرف آن در بارگذاری چند صفحه‌ وب و چک کردن ایمیل خلاصه می‌شد. آن زمان‌ و با آن سرعت‌، نگرانی چندانی بابت مصرف بالا وجود نداشت، اما امروزه اوضاع متفاوت شده است.

 

نسل به نسل اینترنت‌های موبایل سریع‌تر شده‌اند و اکنون با اینترنت نسل چهارم و LTE تا چشم بر هم می‌گذارید، چند مگابایت از بسته‌ اینترنت‌تان رفته است و احتمالا هر بار با تمام شدن ناغافل حجم بسته‌تان با خودتان گفته‌اید باید مصرف اینترنتم را کنترل کنم تا دوباره این اتفاق پیش نیاید. پس اجازه‌ دهید با هم تعدادی از راهکارهای کنترل مصرف اینترنت روی تلفن همراه را مرور کنیم.

 

۱ حواستان به مصرف باشد!

شاید با دیدن عنوان این بخش پیش خود فکر کنید «این که نشد راه‌حل»! ولی به شما اطمینان می‌دهم که در بسیاری از اوقات اصلا حواسمان به این نیست که اینترنت موبایلمان با سرعت زیادی در حال مصرف شدن است. آن هم با اینترنت‌های سریع نسل سوم و چهارم. بنابراین مشخصا نیاز به یک یادآور برای میزان مصرف اینترنت احساس می‌شود.


[ این مطلب مخصوص کاربران سایت می باشد.برای مشاهده و استفاده کامل از مطلب، لطفا وارد حساب کاربری خود شوید و یا عضو شویدوارد شویدیا ثبت نام نمایید. با ثبت نام در سایت میتوانید از تمام امکانات بهره مند شوید ]
نمایش بیشتر
شرکت پگاه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید