شرکت پگاه
ظهورکتب تاریخی
موضوعات داغ

دانلود کتاب جهان در سیطره دجال

پیشنهاد می کنم حتما بخونید

خلاصه مطلب

  • آمریکا، اسراییل و سازمان ملل متحد تشکیلات فوق و ارتباط آن ها با فراماسونری به صورت مفصل در مقاله ی « فراماسونری: دجال آخرالزمان » ذکر شده اند که خوانندگان محترم می توانند به مقاله ی مذکور مراجعه فرمایند.(17)

در طی مقالاتی که قبلاً در وبسایت « وعده ی صادق » ارایه شدند، ارتباط فراماسونری دجال با بسیاری از کشورها، نهاد ها، سیستم های نظامی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ارایه شد. در این مقاله بر آنیم تا گوشه ای دیگر از جنایات و سیطره ی جهانی « فراماسونری دجال » را به خوانندگان محترم نشان دهیم  و  بر  موقعیت  حساس  و ویژه ی « ایران » در مبارزه با این جریان شیطانی تاکید ورزیم.

 

توجه : مقاله ایی که هم اکنون پیش روی شماست در ۱۵۸ صفحه تالیف شده است که این بخش اول و دوم مقاله  به شمار می رود. عزیزان توجه فرمایند  در بخش نخست  هیچ منبعی ذکر نشده است و انشا الله پس از اتمام ویرایش بخش های بعدی و پایانی مقاله ، منابع مطالب نیز ذکر میشود و همچنین احتمال می رود در طی مطالعه بخش اول و دوم مقاله سوالاتی در ذهن شما ایجاد شود که با احتمال قوی با مطالعه بخشهای بعدی ،جواب سوالات شما نیز داده شود پس خواهشمندیم پس از مطالعه کامل مقاله سوالات خود را مطرح نمایید.

 

 

اگر میخواهید از تاریخ فراماسونی بیشتر بدانید حتما کتاب زیر رو دانلود کنید که با فرمت PDF تهیه شده

گردآوری شده از سایت وعده صادق ب نشانی :  alvadossadegh.com

دانلود کتاب  : جهان در سیطره دجال

 

نمایش بیشتر
شرکت پگاه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید